UNIKATOWY MIECZ SIR LANCELOTA (538)

1110
Dostępność:
DOSTĘPNY
szt.
Cena netto: 491,87 zł / szt. 635,00 zł605,00 zł / szt.

UNIKATOWY MIECZ SIR LANCELOTA

 Prezentowany model jest  wierną repliką oryginału (waga i wymiary jak w oryginale).

 

Producent: Płatnerze Hiszpańscy (538)

Sir Lancelot - choć jest to postać fikcyjna (z legend arturiańskich) do dzisiaj stanowi symbol rycerza, która rozpala umysły badaczy i zwykłych zjadaczy chleba. Zapisał się jako wódz irlandzki i Rycerz Okrągłego Stołu, w pamięci wszystkich widnieje też jego wspaniały miecz, którego artystyczną replikę przygotowaliśmy dla Państwa.

 

Dane techniczne:

 

Długość: 99 cm

Waga: 1,9 kg

 

Głownia bardzo szeroka w górnej części, zwęża się stopniowo ku dołowi. Wykonana z wysokowęglowej stali. Głowica rękojeści zdobiona grawerunkiem lwa. Trzon drewniany, pokryty czarną skórą i przepleciony mosiężnym drucikiem. Jelec z ornamentem normańskim i grawerowanym kielichem, świętym Graalem pośrodku.

Miecz nie jest naostrzony ani przystosowany do ostrzenia.

Cena nie dotyczy prezentowanego na zdjęciach stojaka

Sir Lancelot - choć jest to postać fikcyjna (z legend arturiańskich) do dzisiaj stanowi symbol rycerza, która rozpala umysły badaczy i zwykłych zjadaczy chleba. Zapisał się jako wódz irlandzki i Rycerz Okrągłego Stołu, w pamięci wszystkich widnieje też jego wspaniały miecz, którego replikę przygotowaliśmy dla Państwa. Replika unikatowego miecza legendarnego sir Lancelota wzbogaci Twoją kolekcję, a Tobie da impuls do poznania jeszcze lepiej historii o tym wyjątkowym rycerzu.