NIEZBĘDNIK BRANSOLETKA PARACORD 10 W 1 ZESTAW SURVIVALOWY BRA-1

  • Ajouter votre opinion:
  • Code: 7705
  • Producteur: SPECIALREPLICAS
  • Code du producteur: 5904538692933
  • Disponibilité: NIEDOSTĘPNY NIEDOSTĘPNY
  • Prix HT: €7,89 / szt. €9,70 / szt.
  • szt.
    Out of stock

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie wysyłamy w ciągu 24 godzin ROBOCZYCH

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Niezbędnik bransoletka paracord 10 w 1 zestaw survivalowy BRA-1

 

Nowa i pomysłowa bransoletka paracord będzie pomocna dla każdego miłośnika survivalu. Podczas polowania, wędrówki, kampingu czy wakacji pomoże ci w wielu sytuacjach.

Jest mała ale ma potężne możliwości survivalowe.

 

Zestaw zawiera:

krzesiwo magnezowe

nóż (małe ostrze) z blokadą za pomocą przekręcania kompasu.

mały kompas

gwizdek sygnałowy generujący dźwięk do 100 db

mocna linka paracor mająca wiele zastosowań praktycznych

lusterko sygnałowe

żyłka wędkarska

haczyk wędkarki

zbijak do szyb

praktyczny system regulacji dzięki czemu model pasuje na każdą rękę

 

★ Nowa bransoletka survivalowa z paracordu jako URBAN & OUTDOOR 10-IN-1 SURVIVAL TOOL. Każdy element jest dobrze przemyślany, dzięki czemu masz pod ręką mały, uniwersalny zestaw survivalowy. Najbardziej rozbudowana wersja na rynku zaskoczy nawet wytrawnych miłośników survivalu. Bransoletka jest idealna dla mężczyzn i kobiet (dorosłych i dzieci) dzięki praktycznemu i intuicyjnemu systemowi regulacji.

    ★ Krzemień i nóż z blokadą ostrza. Zestaw zawiera sprytnie ukryty krzemień, który możesz wykorzystać do rozpalenia ognia w każdej sytuacji. Użyj małego ostrza jako skrobaka. Ostrze zablokowane (obróć kompas, aby odblokować lub zablokować ostrze). Dlatego nasza nowa bransoletka survivalowa z paracordu to nie tylko ozdoba na dłoni, ale także praktyczny zestaw survivalowy.

    ★ Bransoletka survivalowa z paracordu z kompasem i mocną liną. Mały kompas pomoże Ci odnaleźć drogę w lesie lub podczas wędrówek – zwłaszcza jeśli Twój telefon komórkowy ma słabą baterię. Mocny profesjonalny paracord ma wiele zastosowań: możesz zatrzymać krwawienie (jako opaska uciskowa), możesz przymocować nóż do kija i zrobić włócznie, możesz zrobić prosty łuk do polowania i wiele więcej.

    ★ Gwizdek sygnałowy i lustro sygnałowe. Silny gwizdek alarmowy może generować dźwięk do 100 DB, dzięki czemu możesz zasygnalizować swoją obecność w sytuacji awaryjnej. Ten mały zestaw przetrwania zawiera również lustro sygnalizacyjne, dzięki czemu możesz dawać widoczne wskazówki wizualne w ekstremalnych sytuacjach lub komunikować się po cichu z innymi na duże odległości.

    ★ żyłka wędkarska z hakiem wędkarskim i łamaczem szkła. Ta survivalowa bransoletka z paracordu zawiera mały schowek, w którym znajdziesz akcesoria wędkarskie, dzięki któremu możesz zrobić prostą wędkę i zdobyć jedzenie w ekstremalnej sytuacji. Ten genialny zestaw survivalowy zawiera również praktyczne narzędzie do wybijania szyb, które jest pomocne w nagłych wypadkach w samochodzie lub w transporcie publicznym.